Transport-Spedycja Grabowski
English deutsch française
Wybierz wersję językową

Aktualności

 
Kontakt
Transport-Spedycja
Grabowski, Tomasz
Grabowski

siedziba firmy
Ul. Kościuszki 5
66-008 Świdnica k/Zielonej Góry
Tel. +48 68 454-69-90
Faks +48 68 454-69-99
e-mail kontakt@ts-grabowski.com
www www.ts-grabowski.com
NIP PL9250013646
REGON 970616508

Mapa dojazdowa Google Maps do firmy:
Wyświetl większą mapę

Firma prowadzi elektroniczną archiwizację dokumentacji (skanowanie wszystkich dokumentów dotyczących zlecenia transportowego) oraz umożliwia klientom dostęp do dokumentacji przewozowej on-line.

Zarządzanie

Tomasz Grabowski
Telefon: +48 68 3259450
E-mail:
T.Grabowski@ts-grabowski.com

Mariusz Parysek
Telefon: +48 68 3259475
E-mail:
M.Parysek@ts-grabowski.com

Tomasz Srokowski
Telefon: +48 68 3259452
E-mail:
T.Srokowski@ts-grabowski.com

Rita Haladyn
E-mail:
R.Haladyn@ts-grabowski.com

Renata Lipińska
Telefon: +48 693 905 101
E-mail:
R.Lipinska@ts-grabowski.com

Sekretariat

Izabela Markiewicz-Brodzik
Telefon: +48 68 3259450
E-mail:
sekretariat@ts-grabowski.com
i
kontakt@ts-grabowski.com

Księgowość

Kinga Felinska                Windykacja i Rozliczenia
Telefon: +48 68 3259468
E-mail:
K.Felinska@ts-grabowski.com

Elwira Sawasciuk              Windykacja i Rozliczenia
Telefon: +48 68 3259457
E-mail:
E.Sawasciuk@ts-grabowski.com

Joanna Samborska       Fakturowanie                           Telefon: +48 68 3259466
E-mail:
A.Samborska@ts-grabowski.com

Iwona  Jankowska                           Fakturowanie                           Telefon: +48 68 3259467
E-mail:
I.Jankowska@ts-grabowski.com

Magazyn


Robert Wójcik                          E-mail:R.Wojcik@ts-grabowski.com

Dział Kadr i  Rozliczeń

Anna Bielat                          Telefon:+48 68 3259471
E-mail:
A.Bielat@ts-grabowski.com

Justyna Kur
Telefon: +48 68 3259472
E-mail:
J.Kur@ts-grabowski.com

Konrad Surudo-dyspozytor
Telefon: +48 68 3259474
E-mail:
K.Surudo@ts-grabowski.com

Barbara Boch-Mierzwiak
Telefon: +48 68 3259465
E-mail:
B.Boch-Mierzwiak@ts-grabowski.com

Spedycja

Mirosław Wysocki
niemiecki
Telefon: +48 68 32595454, 4546992
E-mail:
M.Wysocki@ts-grabowski.com

Potoczny Jacek                            niemiecki                                      Telefon:+48 68 3259461
E-mailJacekpotoczny@ts-grabowski.com    

Potoczny Jaroslaw                       niemiecki                                      Telefon:+48 68 3259460
E-mail: Jaroslawpotoczny@ts-grabowski.com             

Agnieszka Barylska
niemiecki                                           Telefon: +48 68 3259455
E-mail: A.Barylska
@ts-grabowski.com

Artur Bujakowski                       niemiecki                                      Telefon:+48 68 3259453
E-mail: A.Bujakowski@ts-grabowski.com    

 

 

 

Centrum Logistyczne TS-Grabowski w Słubicach

Osiedle Przemysłowe 16
69-100 Słubice
tel. +48 95 758 23 91


Mapa dojazdowa Google do Centrum Logistyczego Słubice:


Wyświetl większą mapę 

Logistyka CLG-Słubice

Mariusz Kochański
niemiecki
Telefon: +48 512 164 866
E-mail:
M.Kochanski@ts-grabowski.com

Paweł Wróblewski
Telefon: +48 512 164 866
E-mail:
P.Wroblewski@ts-grabowski.com

Magazyn

Jacek Piaskowski
E-mail: J.Piaskowski@ts-grabowski.com

Robert Mizerski
E-mail: R.Mizerski@ts-grabowski.com

Logistyka Świdnica

Robert Sudnik
niemiecki                            
Telefon
: +48 68 3259459
E-mail: R.Sudnik@ts-grabowski.com

Michał Kowal
niemiecki                            
Telefon
: +48 68 3259456
E-mail: M.Kowal@ts-grabowski.com

Tomasz Pluskota
angielski                           
Telefon
: +48 68 3259458
E-mail: T.Pluskota@ts-grabowski.com

 
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść Wiadomości
Copyright © 2006 Transport-Spedycja Grabowski Wykonanie: amb software